Lágymányosi bajnokság 11. forduló

2014.12.07 20:11

Az utolsó meccsünk a lágymányosi bajnokságban! Így készültünk erre a találkozóra! Méltóképpen szerettük volna befejezni a sorozatot, ezért nagyon megörültünk, amikor az ellenfél felajánlotta, hogy a számukra is már tét nélküli utolsó mérkőzésre a szurkolói lányaikból állítanak ki egy csapatot ellenünk! A mérkőzés első félidejében az Etil girls ellen léptünk pályára, míg a második félidőben a normál férfi csapat ellen játszottunk. A mérkőzésen az Etil Ultras varázsolt fergeteges hangulatot, amelyet a legtöbb mennyei budapesti és megyei csapat is megirigyelt volna! Lányaink nagyon megörültek, és a felfokozott hangulat átragadt rájuk, nagyon hajtottak, hogy az első félidőben minél több gólt rúgjanak! Én magam titokban tartottam előttük azt, hogy lányok ellen kell majd játszani az első félidőben, amolyan elő mikulási meglepetésnek szántam! Az ellenfél hősisen küzdött, és végül a számláló 12 gólnál állt meg a mi javunkra! A második félidőben aztán a fiuk alaposan rákapcsoltak, hogy behozzák a lemaradást! Nagyon nagy küzdelem volt, talán ezen a meccsen volt a legnagyobb az iram mind közül. A reteszünk jól zárt, és csak 5 gólt engedett át a második játékrészben! A végeredmény 12:5! Köszönjük ezt a nagy élményt az ellenfélnek, és nagy gratuláció a lányoknak, hogy ilyen jó eredményt értek el. Nem zártuk pont nélkül a bajnokságot! Sikerült szépen búcsúzni ettől a sorozattól, és a nagy aranyú vereségek ellenére hiányozni fog!