Lágymányosi bajnokság 7. forduló

2014.11.06 16:53

Nagyon vártam már ezt a mérkőzést, mivel az őszi szünetben lefedték a pályákat és ez egy különleges atmoszférát kölcsönöz a mérkőzéseknek.  Sikerült erre a meccsre nagy létszámban megjeleni, ami jó előjel volt a múltkori kis létszámú mérkőzésünkhöz képest. Az ellenfél a tabella harmadik helyezett csapata volt, ezért elég nehéz mérkőzésre számítottam. Valóban nem volt könnyű, mivel eddigi ellenfeleinkkel szemben ez a csapat már a saját kapunk előtt keményen letámadott, és ez elég nehézkessé tette a labdakihozatalt és a támadásépítést. Sajnos a mérkőzés során nagyon kevés helyezet sikerült kialakítanunk, és azt sem sikerült jól befejezni. Az összjátékban láttam előrelépést, de az agresszivitást még mindig hiányolom. Taktikailag még szintén sok fejlődnivaló van, bár most sok új játékos lépett pályára, akiknek még nincs annyi tapasztalatuk. A végeredmény 14:0, ami ezen csapat ellen (meg úgy általánosságban fiuk ellen), nagyon jó! Nem csak a játék képe, de a számszerű eredmények is azt mutatják, hogy fejlődünk. Videó itt.